B43508A2228M000
DigiKey raktári szám
495-6278-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B43508A2228M000
Leírás
CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP TH
Vevői azonosító
Részletes leírás
2200 µF 200 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, Henger - bepattanó 55mohm / 100Hz 3000 óra / 105°C
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Gyrt.
Polaritás
Poláris
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (alacsony frekvencián)
2.89 A @ 100 Hz
Alkatrész státusza
Aktív
Impedancia
75 mOhms
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,394" (10,00mm)
Tűrés
±20%
Méretek
1,378" átmérő (35,00mm)
Névleges feszültség
200 V
Max. magasság (beültetve)
1,850" (47,00mm)
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
55mohm / 100Hz
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
3000 óra / 105°C