B41896C4108M000
DigiKey raktári szám
495-6042-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B41896C4108M000
Leírás
CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
1000 µF 16 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 215mohm / 120Hz 7000 óra / 125°C
Kategória
Gyrt.
Minősítések
Búgóáram (magas frekvencián)
1.82 A @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Impedancia
55 mOhms
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,492" átmérő (12,50mm)
Névleges feszültség
16 V
Max. magasság (beültetve)
0,866" (22,00mm)
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
215mohm / 120Hz
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
7000 óra / 125°C
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C