B32934A3824K000
DigiKey raktári szám
495-4365-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B32934A3824K000
Leírás
CAP FILM 0.82UF 10% 305VAC RAD
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.82 µF Fóliakondenzátor 305V Poliészter, Fémezett Radiális
EDA / CAD modellek
B32934A3824K000 modellek
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
1,240" H. x 0,433" Sz. (31,50mm x 11,00mm)
Max. magasság (beültetve)
0,748" (19,00mm)
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
1,083" (27,50mm)
Névleges AC feszültség
305V