B32934A3684M000
DigiKey raktári szám
495-4364-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B32934A3684M000
Leírás
CAP FILM 0.68UF 20% 305VAC RAD
Részletes leírás
0.68 µF Fóliakondenzátor 305V Poliészter, Fémezett Radiális
EDA / CAD modellek
B32934A3684M000 modellek
Méretek
1,240" H. x 0,433" Sz. (31,50mm x 11,00mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Max. magasság (beültetve)
0,748" (19,00mm)
Kivezetések közötti távolság
1,083" (27,50mm)
Tűrés
±20%
Névleges AC feszültség
305V
Tulajdonságok
85C/85% páratartalom
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C