B32933A3824K000
DigiKey raktári szám
495-4361-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B32933A3824K000
Leírás
CAP FILM 0.82UF 10% 305VAC RAD
Részletes leírás
0.82 µF Fóliakondenzátor 305V Poliészter, Fémezett Radiális
EDA / CAD modellek
B32933A3824K000 modellek
Méretek
1,043" H. x 0,472" Sz. (26,50mm x 12,00mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Max. magasság (beültetve)
0,866" (22,00mm)
Kivezetések közötti távolság
0,886" (22,50mm)
Tűrés
±10%
Névleges AC feszültség
305V
Tulajdonságok
85C/85% páratartalom
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C