B32933A3684K000 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
TDK
Raktáron: 6 374
Adatlap
TDK
Raktáron: 0
Adatlap
0.68 µF Fóliakondenzátor 305V Poliészter, Fémezett Radiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
B32933A3684K000
DigiKey raktári szám
495-4360-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B32933A3684K000
Leírás
CAP FILM 0.68UF 10% 305VAC RAD
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
B32933A3684K000 modellek
Méretek
1,043" H. x 0,413" Sz. (26,50mm x 10,50mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Max. magasság (beültetve)
0,728" (18,50mm)
Kivezetések közötti távolság
0,886" (22,50mm)
Tűrés
±10%
Névleges AC feszültség
305V
Tulajdonságok
85C/85% páratartalom
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C