B32933A3334K289 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
TDK
Raktáron: 0
Adatlap
TDK
Raktáron: 0
Adatlap
0.33 µF Fóliakondenzátor 305V Poliészter, Fémezett Radiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
B32933A3334K289
DigiKey raktári szám
B32933A3334K289-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
B32933A3334K289
Leírás
CAP FILM 0.33UF 10% 305VAC RAD
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
B32933A3334K289 modellek
Méretek
1,043" H. x 0,276" Sz. (26,50mm x 7,00mm)
Csomagolás
Szalag dobozban (TB)
Max. magasság (beültetve)
0,630" (16,00mm)
Kivezetések közötti távolság
0,886" (22,50mm)
Tűrés
±10%
Névleges AC feszültség
305V
Tulajdonságok
85C/85% páratartalom
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C