B32932A3683K000
DigiKey raktári szám
495-4354-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B32932A3683K000
Leírás
CAP FILM 0.068UF 10% 305VAC RAD
Részletes leírás
0.068 µF Fóliakondenzátor 305V Poliészter, Fémezett Radiális
EDA / CAD modellek
B32932A3683K000 modellek
Méretek
0,709" H. x 0,197" Sz. (18,00mm x 5,00mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Max. magasság (beültetve)
0,413" (10,50mm)
Kivezetések közötti távolság
0,591" (15,00mm)
Tűrés
±10%
Névleges AC feszültség
305V
Tulajdonságok
85C/85% páratartalom
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C