B32932A3154K000
DigiKey raktári szám
495-4350-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B32932A3154K000
Leírás
CAP FILM 0.15UF 10% 305VAC RAD
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.15 µF Fóliakondenzátor 305V Poliészter, Fémezett Radiális
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
B32932A3154K000 modellek
Kategória
Rögzítés módja
Furatszerelt
Gyrt.
Tokozás
Sorozat
Méretek
0,709" H. x 0,276" Sz. (18,00mm x 7,00mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Max. magasság (beültetve)
0,492" (12,50mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,591" (15,00mm)
Tűrés
±10%
Felhasználás
Autóipar; EMI, RFI-elfojtás
Névleges AC feszültség
305V
Minősítések
AEC-Q200, X2
Dielektrikum anyaga
Tulajdonságok
85C/85% páratartalom
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C