B32923P3205K000
DigiKey raktári szám
495-B32923P3205K000-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B32923P3205K000
Leírás
FILM CAP MKP X2 - 125C, 2UF 10%
Részletes leírás
2 µF Fóliakondenzátor 305V 630V Polipropilén (PP) Radiális
EDA / CAD modellek
B32923P3205K000 modellek
Kategória
Dielektrikum anyaga
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 110°C
Csomagolás
Ömlesztve
Kivezetések közötti távolság
0,886" (22,50mm)
Tűrés
±10%
Névleges AC feszültség
305V
Minősítések
X2
Névleges DC feszültség
630V