B32923H3155K000
DigiKey raktári szám
495-B32923H3155K000-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B32923H3155K000
Leírás
CAP FILM 1.5UF 10% 630VDC RADIAL
Részletes leírás
1.5 µF Fóliakondenzátor 305V 630V Polipropilén (PP), Fémezett Radiális
EDA / CAD modellek
B32923H3155K000 modellek
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 110°C
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
1,043" H. x 0,571" Sz. (26,50mm x 14,50mm)
Max. magasság (beültetve)
1,161" (29,50mm)
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
0,886" (22,50mm)
Névleges AC feszültség
305V
Felhasználás
Autóipar; EMI, RFI-elfojtás
Névleges DC feszültség
630V
Minősítések
AEC-Q200, X2
Dielektrikum anyaga
Tulajdonságok
85C/85% páratartalom