B32923C3684K189
DigiKey raktári szám
495-B32923C3684K189TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
495-B32923C3684K189CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
B32923C3684K189
Leírás
CAP FILM 0.68UF 10% 630VDC RAD
Részletes leírás
0.68 µF Fóliakondenzátor 305V 630V Polipropilén (PP) Radiális
EDA / CAD modellek
B32923C3684K189 modellek
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 110°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Méretek
1,043" H. x 0,413" Sz. (26,50mm x 10,50mm)
Max. magasság (beültetve)
0,650" (16,50mm)
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
0,886" (22,50mm)
Névleges AC feszültség
305V
Névleges DC feszültség
630V