B32718H5806K000
DigiKey raktári szám
495-B32718H5806K000-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B32718H5806K000
Leírás
MKP DC FILTERING - 500VDC, 80UF
Részletes leírás
80 µF Fóliakondenzátor 500V Polipropilén (PP), Fémezett Radiális - 4 kivezetéses
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Méretek
2,264" H. x 1,181" Sz. (57,50mm x 30,00mm)
Max. magasság (beültetve)
1,772" (45,00mm)
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
2,067" (52,50mm)
Névleges DC feszültség
500V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
4.1 mOhms