B32716H6506K000
DigiKey raktári szám
495-B32716H6506K000-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B32716H6506K000
Leírás
MKP DC FILTERING - 600VDC, 50UF
Részletes leírás
50 µF Fóliakondenzátor 600V Polipropilén (PP), Fémezett Radiális - 4 kivezetéses
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
B32716H6506K000 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Méretek
1,654" H. x 1,299" Sz. (42,00mm x 33,00mm)
Max. magasság (beültetve)
1,890" (48,00mm)
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
1,476" (37,50mm)
Névleges DC feszültség
600V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
2.4 mOhms