B32716H1156K000
DigiKey raktári szám
495-B32716H1156K000-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B32716H1156K000
Leírás
MKP DC FILTERING - 1100VDC, 15UF
Részletes leírás
15 µF Fóliakondenzátor 1100V (1,1kV) Polipropilén (PP), Fémezett Radiális - 4 kivezetéses
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Méretek
1,654" H. x 1,181" Sz. (42,00mm x 30,00mm)
Max. magasság (beültetve)
1,772" (45,00mm)
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
1,476" (37,50mm)
Névleges DC feszültség
1100V (1,1kV)
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
4.5 mOhms