B32714H1505K000
DigiKey raktári szám
495-B32714H1505K000-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B32714H1505K000
Leírás
MKP DC FILTERING - 1100VDC, 5UF
Részletes leírás
5 µF Fóliakondenzátor 1100V (1,1kV) Polipropilén (PP), Fémezett Radiális
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Méretek
1,240" H. x 0,827" Sz. (31,50mm x 21,00mm)
Max. magasság (beültetve)
1,220" (31,00mm)
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
1,083" (27,50mm)
Névleges DC feszültség
1100V (1,1kV)
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
6.1 mOhms