B32714H1205K000
DigiKey raktári szám
495-B32714H1205K000-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B32714H1205K000
Leírás
MKP DC FILTERING - 1100VDC, 2UF
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 µF Fóliakondenzátor 1100V (1,1kV) Polipropilén (PP), Fémezett Radiális
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Gyrt.
Rögzítés módja
Furatszerelt
Sorozat
Tokozás
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
1,240" H. x 0,531" Sz. (31,50mm x 13,50mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Max. magasság (beültetve)
0,906" (23,00mm)
Kapacitás
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
1,083" (27,50mm)
Névleges DC feszültség
1100V (1,1kV)
Felhasználás
autóipar
Dielektrikum anyaga
Minősítések
AEC-Q200
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
14.1 mOhms