B32529C3103K189
DigiKey raktári szám
495-2528-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
495-2528-1-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
B32529C3103K189
Leírás
CAP FILM 10000PF 10% 250VDC RAD
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10000 pF Fóliakondenzátor 160V 250V Poliészter, Polietilén-tereftalát (PET), Fémbevonatú - egymásra helyezett Radiális
EDA / CAD modellek
B32529C3103K189 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Méretek
0,287" H. x 0,098" Sz. (7,30mm x 2,50mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Max. magasság (beültetve)
0,256" (6,50mm)
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Névleges AC feszültség
160V
Felhasználás
Autóipar; EMI, RFI-elfojtás
Névleges DC feszültség
250V