ALT4532-201-T001
DigiKey raktári szám
445-8639-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-8639-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-8639-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ALT4532-201-T001
Leírás
XFRMR LAN 1CT:1CT 200UH
Vevői azonosító
Részletes leírás
200µH LAN Impulzustranszformátor 1CT:1CT Felületszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ALT4532-201-T001 modellek
Kategória
Induktivitás
200µH
Gyártó
TDK
Menetszámáttétel (primer/szekunder)
1CT:1CT
Sorozat
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Méretek
0,177" H. x 0,126" Sz. (4,50mm x 3,20mm)
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Max. magasság (beültetve)
0,114" (2,90mm)
Transzformátor típusa
LAN
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C