ACM4520-142-2P-T000 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
TDK
Raktáron: 64 744
Adatlap
Similar
TDK
Raktáron: 370
Adatlap
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 1.4 kOhms @ 100 MHz 1,5A DCR 80mohm