ACM2012-681-2P-T001
DigiKey raktári szám
445-ACM2012-681-2P-T001TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-ACM2012-681-2P-T001CT-ND - Vágott szalag (CT)
445-ACM2012-681-2P-T001DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACM2012-681-2P-T001
Leírás
CMC 200MA 2LN 680OHM SMD AECQ200
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 680 Ohms @ 100 MHz 200mA DCR 1,3ohm
EDA / CAD modellek
ACM2012-681-2P-T001 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
1,3ohm
Névleges DC feszültség
50V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Méretek
0,079" H. x 0,047" Sz. (2,00mm x 1,20mm)
Max. magasság
0,051" (1,30mm)
Impedancia / frekvencia
680 Ohms @ 100 MHz
Tokozás
vízszintes, 4 NYÁK kontaktus
Névleges áram (max.)
200mA