ZWS150BAF-3/CO2
DigiKey raktári szám
ZWS150BAF-3/CO2-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ZWS150BAF-3/CO2
Leírás
AC/DC CONVERTER 3.3V 150W
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nyitott, védőbevonattal elátott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 3,3V 85 ~ 265VAC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ZWS150BAF-3/CO2 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Szigetelési feszültség
3 kV
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
82%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
Nyitott, védőbevonattal elátott
Tulajdonságok
állítható kimenet, egyenáramú bemenet engedélyezett, terhelésmegosztás, PFC, univerzális bemenet
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Méretek
6,30" H. x 2,95" Sz. x 1,46" M. (160,0mm x 75,0mm x 37,0mm)
Feszültség - 1. kimenet
3,3V
Tanúsítvány
CE
Áram - 1. kimenet
30 A