ZWS150BAF-24
DigiKey raktári szám
285-2013-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ZWS150BAF-24
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 150W
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 85 ~ 265VAC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ZWS150BAF-24 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Szigetelési feszültség
3 kV
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
88%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
nyitott
Tulajdonságok
állítható kimenet, egyenáramú bemenet engedélyezett, terhelésmegosztás, PFC, univerzális bemenet
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Méretek
6,30" H. x 2,95" Sz. x 1,46" M. (160,0mm x 75,0mm x 37,0mm)
Feszültség - 1. kimenet
24V
Tanúsítvány
CE
Áram - 1. kimenet
6.3 A