ZUP36-24/U elavult és már nem gyártják.
TDK-Lambda
Raktáron: 29
Adatlap
0 ~ 36VDC Kimenet Asztali (AC - DC) tápegység digitális 0 ~ 24A Kimenet 800W Tulajdonságok memória, programozható, RS232 és RS485 interfész
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Why Thermocouple A Power Supply?
ZUP36-24/U
DigiKey raktári szám
285-1677-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ZUP36-24/U
Leírás
PWR SUP BENCH PROG 0-36V 864W
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Méretek
13,780" H. x 5,512" Sz. x 4,882" M. (350,00mm x 140,00mm x 124,00mm)
Teljesítmény (Watt)
800W
Pontosság - voltmérő, ampermérő
0,02% + 20mV
Feszültségszabályozás - hálózati
1mV + 0,005%
Feszültségszabályozás - terhelés oldali
2mV + 0,005%
Tápfeszültség
85 ~ 265VAC
Áramszabályozás - hálózati
0,01% + 5mA
Áramszabályozás - terhelés oldali
0,07% + 10mA
Kimeneti feszültség
0 ~ 36VDC
Hullámosság
5mV
Kimeneti áram
0 ~ 24A