ZUP10-20/U elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
TDK-Lambda
Raktáron: 26
Adatlap
0 ~ 10VDC Kimenet Asztali (AC - DC) tápegység digitális 0 ~ 20A Kimenet 200W Tulajdonságok memória, programozható, RS232 és RS485 interfész
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Why Thermocouple A Power Supply?
ZUP10-20/U
DigiKey raktári szám
285-1668-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ZUP10-20/U
Leírás
PWR SUP BENCH PROG 0-10V 200W
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Méretek
13,780" H. x 4,882" Sz. x 2,756" M. (350,00mm x 124,00mm x 70,00mm)
Gyártó
TDK-Lambda
Tulajdonságok
memória, programozható, RS232 és RS485 interfész
Sorozat
Teljesítmény (Watt)
200W
Csomagolás
Ömlesztve
Pontosság - voltmérő, ampermérő
0,02% + 8mV
Alkatrész státusza
Elavult
Feszültségszabályozás - hálózati
1mV + 0,005%
Típus
Asztali (AC - DC)
Feszültségszabályozás - terhelés oldali
2mV + 0,005%
Tápfeszültség
85 ~ 265VAC
Áramszabályozás - hálózati
0,01% + 2mA
Kimenetek száma
1
Áramszabályozás - terhelés oldali
0,01% + 5mA
Kimeneti feszültség
0 ~ 10VDC
Hullámosság
5mV
Kimeneti áram
0 ~ 20A