ZPSA60-12
DigiKey raktári szám
285-ZPSA60-12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ZPSA60-12
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 60W
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 90 ~ 264VAC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ZPSA60-12 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Szigetelési feszültség
3 kV
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
85%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 70°C
Típus
nyitott
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
4,00" H. x 2,00" Sz. x 1,07" M. (101,6mm x 50,8mm x 27,1mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CE
Feszültség - 1. kimenet
12V
Min. terhelés szükséges
No
Áram - 1. kimenet
5 A