ZMS100-36 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
TDK-Lambda
Raktáron: 48
Adatlap
Similar
MEAN WELL USA Inc.
Raktáron: 9
Adatlap
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 36V 90 ~ 264VAC Bemenet
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ZMS100-36
DigiKey raktári szám
285-ZMS100-36-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ZMS100-36
Leírás
AC/DC CONVERTER 36V 80W
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
ZMS100-36 modellek
Kategória
Áram - 1. kimenet
2.25 A
Szigetelési feszültség
4 kV
Hatásfok
87%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Feszültség - 1. kimenet
36V
Méretek
4,00" H. x 2,00" Sz. x 1,25" M. (101,6mm x 50,8mm x 31,8mm)