ZMS100-24
DigiKey raktári szám
285-ZMS100-24-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ZMS100-24
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 80W
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 90 ~ 264VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
ZMS100-24 modellek
Kategória
Áram - 1. kimenet
3.4 A
Szigetelési feszültség
4 kV
Hatásfok
87%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Feszültség - 1. kimenet
24V
Méretek
4,00" H. x 2,00" Sz. x 1,25" M. (101,6mm x 50,8mm x 31,8mm)