Z20-20-LAN-U
Z20-20-LAN-U
TDK-Lambda Z+ Series (Programmable Power Supplies)
Z20-20-LAN-U
DigiKey raktári szám
285-2147-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
Z20-20-LAN-U
Leírás
AC/DC PROGRAMMABLE SUPPLY 0-20V
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0 ~ 20VDC Kimenet Asztali (AC - DC) tápegység digitális 0 ~ 20A Kimenet 400W Tulajdonságok LAN, programozható, RS232, RS485 és USB-interfész
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
Z20-20-LAN-U modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Méretek
13,780" H. x 2,756" Sz. x 3,268" M. (350,00mm x 70,00mm x 83,00mm)
Gyártó
TDK-Lambda
Tulajdonságok
LAN, programozható, RS232, RS485 és USB-interfész
Sorozat
Teljesítmény (Watt)
400W
Csomagolás
Ömlesztve
Pontosság - voltmérő, ampermérő
0,5% + 1 beosztás
Alkatrész státusza
Aktív
Feszültségszabályozás - hálózati
2mV + 0,01%
Típus
Asztali (AC - DC)
Feszültségszabályozás - terhelés oldali
2mV + 0,01%
Tápfeszültség
85 ~ 265VAC
Áramszabályozás - hálózati
2mA + 0,01%
Kimenetek száma
1
Áramszabályozás - terhelés oldali
5mA + 0,01%
Kimeneti feszültség
0 ~ 20VDC
Hullámosság
5mV
Kimeneti áram
0 ~ 20A