RWS50B-12
DigiKey raktári szám
285-RWS50B-12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RWS50B-12
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 50W
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 85 ~ 265VAC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RWS50B-12 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Szigetelési feszültség
3 kV
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
84%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
zárt
Tulajdonságok
állítható kimenet, egyenáramú bemenet engedélyezett, univerzális bemenet
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Méretek
3,20" H. x 3,23" Sz. x 1,34" M. (81,5mm x 82,0mm x 34,0mm)
Feszültség - 1. kimenet
12V
Tanúsítvány
CE
Áram - 1. kimenet
4.3 A