RGC4W300W012A-001
DigiKey raktári szám
285-RGC4W300W012A-001-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RGC4W300W012A-001
Leírás
DC DC CONVERTER 9.6-48V 300W
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nem izolált PoL modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 5 ~ 28V 12,5A 9V - 53V Bemenet
EDA / CAD modellek
RGC4W300W012A-001 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
350 W
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Tulajdonságok
állítható kimenet, távoli BE/KI, távoli érzékelés
Csomagolás
Tálca
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 115°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
96%
Típus
Nem izolált PoL modul
Rögzítés módja
Furatszerelt
Kimenetek száma
1
Tokozás
34-DIP modul, 7 kivezetés
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Méretek
1,50" H. x 1,95" Sz. x 0,53" M. (38,1mm x 49,5mm x 13,5mm)
Bemeneti feszültség (max.)
53V
Vezérlési funkciók
engedélyezés, Aktív alacsony
Feszültség - 1. kimenet
Tanúsítvány
CE, UKCA
Max. kimeneti áram
12,5A