RGB4W500W033A-003
DigiKey raktári szám
285-RGB4W500W033A-003-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RGB4W500W033A-003
Leírás
DC/DC CONVERTER 3.3-24V 500W
Részletes leírás
Nem izolált PoL modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 3,3 ~ 24V 33A 18V - 60V Bemenet
EDA / CAD modellek
RGB4W500W033A-003 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
500 W
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 115°C (teljesítménycsökkenéssel)
Hatásfok
98%
Méretek
1,95" H. x 1,50" Sz. x 0,51" M. (49,5mm x 38,1mm x 13,0mm)
Bemeneti feszültség (min.)
18V
Bemeneti feszültség (max.)
60V
Max. kimeneti áram
33A