RGA24250W014A-003
DigiKey raktári szám
285-RGA24250W014A-003-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RGA24250W014A-003
Leírás
DC DC CONVERTER 3.3-24V 250W
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nem izolált PoL modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 3,3 ~ 24V 14A 9V - 40V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RGA24250W014A-003 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
336 W
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Tulajdonságok
állítható kimenet, távoli BE/KI, távoli érzékelés
Csomagolás
Tálca
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 110°C
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
98%
Típus
Nem izolált PoL modul
Rögzítés módja
Furatszerelt
Kimenetek száma
1
Tokozás
1/16-od tégla
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Méretek
1,40" H. x 1,40" Sz. x 0,51" M. (35,6mm x 35,6mm x 13,0mm)
Bemeneti feszültség (max.)
40V
Gyártói tokozás
1/16-od tégla
Feszültség - 1. kimenet
Vezérlési funkciók
engedélyezés, Aktív alacsony
Max. kimeneti áram
14A