PYQ75-36WS24
DigiKey raktári szám
285-PYQ75-36WS24-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PYQ75-36WS24
Leírás
DC DC CONVERTER 24V 75W
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 24V 3,12A 9V - 75V Bemenet
EDA / CAD modellek
PYQ75-36WS24 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
75 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
3 kV
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (teljesítménycsökkenéssel)
Hatásfok
90%
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Bemeneti feszültség (max.)
75V
Méretek
2,28" H. x 1,45" Sz. x 0,50" M. (57,9mm x 36,8mm x 12,7mm)
Max. kimeneti áram
3,12A