PYQ50-72WS05
DigiKey raktári szám
285-PYQ50-72WS05-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PYQ50-72WS05
Leírás
DC DC CONVERTER 5V 30W
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 5V 6A 14V - 160V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PYQ50-72WS05 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
30 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), vasúti
Csomagolás
Tálca
Tulajdonságok
állítható kimenet
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
leválasztott modul
Hatásfok
83%
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
14V
Tokozás
Negyedtégla
Bemeneti feszültség (max.)
160V
Méretek
2,28" H. x 1,45" Sz. x 0,50" M. (57,9mm x 36,8mm x 12,7mm)
Feszültség - 1. kimenet
Gyártói tokozás
Negyedtégla
Max. kimeneti áram
6A