PYD20-72WS15
DigiKey raktári szám
285-PYD20-72WS15-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PYD20-72WS15
Leírás
DC DC CONVERTER 15V 20W
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 15V 1,33A 8,5V - 160V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PYD20-72WS15 modellek
Kategória
Szigetelési feszültség
4.2 kV
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Tulajdonságok
állítható kimenet, távoli BE/KI
Csomagolás
Csőtár
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
88%
Típus
leválasztott modul
Rögzítés módja
Furatszerelt
Kimenetek száma
1
Tokozás
6-DIP modul
Bemeneti feszültség (min.)
8,5V
Méretek
2,00" H. x 1,00" Sz. x 0,40" M. (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Bemeneti feszültség (max.)
160V
Vezérlési funkciók
engedélyezés, Aktív magas
Feszültség - 1. kimenet
Tanúsítvány
CE, UKCA
Max. kimeneti áram
1,33A
Szabvány azonosító
Teljesítmény (Watt)
20 W