PYD20-72WS12
DigiKey raktári szám
285-PYD20-72WS12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PYD20-72WS12
Leírás
DC DC CONVERTER 12V 20W
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 12V 1,67A 8,5V - 160V Bemenet
EDA / CAD modellek
PYD20-72WS12 modellek
Kategória
Szigetelési feszültség
4.2 kV
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (teljesítménycsökkenéssel)
Hatásfok
88%
Kimenetek száma
1
Bemeneti feszültség (min.)
8,5V
Méretek
2,00" H. x 1,00" Sz. x 0,40" M. (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Bemeneti feszültség (max.)
160V
Max. kimeneti áram
1,67A
Szabvány azonosító
Teljesítmény (Watt)
20 W