PYD20-72WD15
DigiKey raktári szám
285-PYD20-72WD15-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PYD20-72WD15
Leírás
DC DC CONVERTER +/-15V 20W
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 2 Kimenet 15V -15V 667mA, 667mA 8,5V - 160V Bemenet
EDA / CAD modellek
PYD20-72WD15 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
20 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4.2 kV
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (teljesítménycsökkenéssel)
Hatásfok
88%
Kimenetek száma
2
Bemeneti feszültség (min.)
8,5V
Bemeneti feszültség (max.)
160V
Méretek
2,00" H. x 1,00" Sz. x 0,40" M. (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
engedélyezés, Aktív magas
Feszültség - 2. kimenet
-15V
Max. kimeneti áram
667mA, 667mA