PYD20-72WD12
DigiKey raktári szám
285-PYD20-72WD12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PYD20-72WD12
Leírás
DC DC CONVERTER +/-12V 20W
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 2 Kimenet 12V -12V 833mA, 833mA 8,5V - 160V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PYD20-72WD12 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
20 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4.2 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Csőtár
Tulajdonságok
állítható kimenet, távoli BE/KI
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
leválasztott modul
Hatásfok
88%
Kimenetek száma
2
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
8,5V
Tokozás
6-DIP modul
Bemeneti feszültség (max.)
160V
Méretek
2,00" H. x 1,00" Sz. x 0,40" M. (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Feszültség - 1. kimenet
Vezérlési funkciók
engedélyezés, Aktív magas
Feszültség - 2. kimenet
-12V
Tanúsítvány
CE, UKCA
Max. kimeneti áram
833mA, 833mA