PXG-M20-48WD12
DigiKey raktári szám
285-PXG-M20-48WD12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PXG-M20-48WD12
Leírás
DC DC CONVERTER +/-12V 20W
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 2 Kimenet 12V -12V 833mA, 833mA 18V - 75V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PXG-M20-48WD12 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
20 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
5 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), orvosi
Csomagolás
Csőtár
Tulajdonságok
állítható kimenet
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
leválasztott modul
Hatásfok
88,5%
Kimenetek száma
2
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
18V
Tokozás
6-DIP modul
Bemeneti feszültség (max.)
75V
Méretek
1,60" H. x 1,00" Sz. x 0,40" M. (40,6mm x 25,4mm x 10,2mm)
Feszültség - 1. kimenet
Tanúsítvány
CE
Feszültség - 2. kimenet
-12V
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
833mA, 833mA