PXG-M15-48WS05
DigiKey raktári szám
285-PXG-M15-48WS05-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PXG-M15-48WS05
Leírás
DC DC CONVERTER 5V 15W
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 5V 3A 18V - 75V Bemenet
EDA / CAD modellek
PXG-M15-48WS05 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
15 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
5 kV
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (teljesítménycsökkenéssel)
Hatásfok
89,5%
Kimenetek száma
1
Bemeneti feszültség (min.)
18V
Bemeneti feszültség (max.)
75V
Méretek
1,60" H. x 1,00" Sz. x 0,40" M. (40,6mm x 25,4mm x 10,2mm)
Max. kimeneti áram
3A