PXD60-48WS3P3 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
TDK-Lambda
Raktáron: 0
Adatlap
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 3,3V 12A 18V - 75V Bemenet
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
PXD60-48WS3P3
DigiKey raktári szám
285-PXD60-48WS3P3-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PXD60-48WS3P3
Leírás
DC DC CONVERTER 3.3V 40W
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
PXD60-48WS3P3 modellek
Kategória
Szigetelési feszültség
1.6 kV
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (teljesítménycsökkenéssel)
Hatásfok
90%
Bemeneti feszültség (min.)
18V
Méretek
2,00" H. x 1,00" Sz. x 0,40" M. (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Bemeneti feszültség (max.)
75V
Max. kimeneti áram
12A
Szabvány azonosító
Teljesítmény (Watt)
40 W