PXD60-24WS15
DigiKey raktári szám
285-PXD60-24WS15-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PXD60-24WS15
Leírás
DC DC CONVERTER 15V 60W
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 15V 4A 9V - 36V Bemenet
EDA / CAD modellek
PXD60-24WS15 modellek
Kategória
Szigetelési feszültség
1.6 kV
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (teljesítménycsökkenéssel)
Hatásfok
92%
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Méretek
2,00" H. x 1,00" Sz. x 0,40" M. (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Max. kimeneti áram
4A
Szabvány azonosító
Teljesítmény (Watt)
60 W