PXD60-24WS05
DigiKey raktári szám
285-PXD60-24WS05-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PXD60-24WS05
Leírás
DC DC CONVERTER 5V 60W
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 5V 12A 9V - 36V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PXD60-24WS05 modellek
Kategória
Szigetelési feszültség
1.6 kV
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Tulajdonságok
állítható kimenet, távoli BE/KI, távoli érzékelés
Csomagolás
Csőtár
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
92%
Típus
leválasztott modul
Rögzítés módja
Furatszerelt
Kimenetek száma
1
Tokozás
6-DIP modul
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Méretek
2,00" H. x 1,00" Sz. x 0,40" M. (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Vezérlési funkciók
engedélyezés, Aktív magas
Feszültség - 1. kimenet
Tanúsítvány
CE, UKCA
Max. kimeneti áram
12A
Szabvány azonosító
Teljesítmény (Watt)
60 W