PXD40-48WS24
DigiKey raktári szám
285-PXD40-48WS24-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PXD40-48WS24
Leírás
DC DC CONVERTER 24V 40W
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 24V 1,666A 18V - 75V Bemenet
EDA / CAD modellek
PXD40-48WS24 modellek
Kategória
Szigetelési feszültség
1.6 kV
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (teljesítménycsökkenéssel)
Hatásfok
92%
Kimenetek száma
1
Bemeneti feszültség (min.)
18V
Méretek
2,00" H. x 1,00" Sz. x 0,40" M. (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Bemeneti feszültség (max.)
75V
Max. kimeneti áram
1,666A
Szabvány azonosító
Teljesítmény (Watt)
40 W