PXD40-24WD24
DigiKey raktári szám
285-PXD40-24WD24-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PXD40-24WD24
Leírás
DC DC CONVERTER +/-24V 40W
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 2 Kimenet 24V -24V 833mA, 833mA 9V - 36V Bemenet
EDA / CAD modellek
PXD40-24WD24 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
40 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
1.6 kV
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (teljesítménycsökkenéssel)
Hatásfok
91%
Kimenetek száma
2
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Méretek
2,00" H. x 1,00" Sz. x 0,40" M. (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
engedélyezés, Aktív magas
Feszültség - 2. kimenet
-24V
Max. kimeneti áram
833mA, 833mA