PXD-M30-48WS15
DigiKey raktári szám
285-PXD-M30-48WS15-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PXD-M30-48WS15
Leírás
DC DC CONVERTER 15V 30W
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 15V 2A 18V - 75V Bemenet
EDA / CAD modellek
PXD-M30-48WS15 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
30 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
5 kV
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (teljesítménycsökkenéssel)
Hatásfok
90%
Kimenetek száma
1
Bemeneti feszültség (min.)
18V
Bemeneti feszültség (max.)
75V
Méretek
2,00" H. x 1,00" Sz. x 0,40" M. (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Max. kimeneti áram
2A