PXD-M30-48WD05
DigiKey raktári szám
285-PXD-M30-48WD05-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PXD-M30-48WD05
Leírás
DC DC CONVERTER +/-5V 30W
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 2 Kimenet 5V -5V 3A, 3A 18V - 75V Bemenet
EDA / CAD modellek
PXD-M30-48WD05 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
30 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
5 kV
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (teljesítménycsökkenéssel)
Hatásfok
86,5%
Kimenetek száma
2
Bemeneti feszültség (min.)
18V
Bemeneti feszültség (max.)
75V
Méretek
2,00" H. x 1,00" Sz. x 0,40" M. (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
CE
Feszültség - 2. kimenet
-5V
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
3A, 3A