PXD-M30-24WS12
DigiKey raktári szám
285-PXD-M30-24WS12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PXD-M30-24WS12
Leírás
DC DC CONVERTER 12V 30W
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 12V 2,5A 9V - 36V Bemenet
EDA / CAD modellek
PXD-M30-24WS12 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
30 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
5 kV
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (teljesítménycsökkenéssel)
Hatásfok
89%
Kimenetek száma
1
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Méretek
2,00" H. x 1,00" Sz. x 0,40" M. (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Max. kimeneti áram
2,5A