PXD-M30-24WS05
DigiKey raktári szám
285-PXD-M30-24WS05-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PXD-M30-24WS05
Leírás
DC DC CONVERTER 5V 30W
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 5V 6A 9V - 36V Bemenet
EDA / CAD modellek
PXD-M30-24WS05 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
30 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
5 kV
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (teljesítménycsökkenéssel)
Hatásfok
88,5%
Kimenetek száma
1
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Méretek
2,00" H. x 1,00" Sz. x 0,40" M. (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Max. kimeneti áram
6A